همزمان با انتشار اخبار مثبت در خصوص بیت‌کوین، روز شنبه، قیمت بیت‌کوین برای اولین بار از تاریخ ژانویه ۲۰۱۸، بالای ۱۳٫۰۰۰$ کلوز خورد.
طبق اطلاعات وبسایت Coinbase، آخرین بار، بیت‌کوین در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۵ دی ۹۶) بالای ۱۳٫۰۰۰$ کلوز خورد، حدود شش هفته پس از ثبت بالاترین سطح تاریخی خود در ۱۹٫۸۹۲$.
در سال گذشته، در ماه‌های ژوئن و اوایل ژوئیه، بیت‌کوین در مدت کوتاهی به بالای ۱۳٫۰۰۰$ رسید ولی موفق به تثبیت بالای این سطح نشد.

در طی هفته گذشته، اعلام خبر حمایت پی‌پال از ارزهای دیجیتال و اضافه کردن قابلیت خرید توسط بیت‌کوین و همچنین سرمایه‌گذاری کمپانی‌های بزرگی مانند Square و MicroStrategy باعث شد تا قیمت بیت‌کوین رشد خوبی را تجربه کند. همین روز گذشته، تحلیلگران مؤسسه JPMorgan از احتمال صعود قابل توجه بیت‌کوین گفتند.
در ماه ژوئیه، کمپانی Bloomberg Intelligence، عنوان کرد که در صورت شکست سطح ۱۳٫۰۰۰$، قیمت بیت‌کوین یک روند صعودی قدرتمندی را آغاز می‌کند.
از ابتدای سال‌ تا کنون، بیت‌کوین ۸۲٪ رشد داشته است.

تثبیت قیمت بیت کوین

مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، تحلیلگر ارشد Bloomberg Intelligence و کسی که این گزارش را نوشت، در ایمیلی خطاب به CoinDesk اعلام کرد که از نحوه عبور قیمت بیت‌کوین از ۱۰٫۰۰۰$ و تبدیل این سطح مقاومتی به یک حمایت قدرتمند شگفت‌زده شده است.
طبق گفته مک‌گلون، بیت‌کوین همچنان از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال در شرایط خوبی به سر می‌برد.

همکاری خود را با بایننس ایران آغاز کنید

به دنبال کمک هستید؟ با ما در تماس باشید