پیش‌بینی قیمت لایت‌کوین در 63 دلار خوشبینانه است ولایت‌کوین در قیمت 58.6 دلار به سطح حمایتی قوی دست می‌یابد.
مقاومت شدیدی در سطح قیمتی 59 دلار دیده می‌شود.
پیش بینی قیمت لایت کوین توسط Diving، تحلیلگر Trading View، نشان می دهد که این رمزارز در روندی صعودی به 63 دلار و پس از آن قیمت اصلاح شده و به سطح 47 دلار خواهد رسید. این رمزارز در 24 اکتبر (3 آبان)، قیمت خود را به سمت 59 دلار بازیابی کرد.

این رمزارز در 24 اکتبر (3 آبان) یک شیب صعودی داشت و قیمت آن به سطح 59.5 دلار رسید. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت 58.6 دلار این آلت‌کوین نیز مشاهده شد.
پیش بینی قیمت: لایت کوین به چه سقفی خواهد رسید؟
لایت کوین در بازه‌ی زمانی هفتگی به یک تقارن رسید و این تحلیلگر معتقد است که لایت‌کوین به زودی به قیمت 47 دلار کاهش خواهد یافت.

لایت کوین

بر اساس این نمودار، به نظر می رسد که قیمت در محدوده 47.33 تا 62.82دلار متغیر باشد و پیش از مشاهده‌ی کاهش، قیمت 62.82 دلار را خواهد آزمود. حجم معاملات لایت¬کوین با افزایش قیمت، افزایش می یابد، همچنین عکس این قضیه نیز صادق است و به واسطه‌ی کاهش قیمت، کم شدن حجم معاملات را در بر دارد. این امر، نشان می‌دهد که فشار خرید شدیدتر شده است.
اندیکاتور MACD، به بالای خط سیگنال حرکت کرده که در نزدیک منطقه خنثی مسطح است و به نظر می رسد که اندازه هیستوگرام آن در ناحیه مثبت در حال افزایش است.

تفاوت قیمت لایت¬کوین در یک کانال صعودی بزرگ توسط تحلیلگر View analyst Crypto Currency Alerts نشان داده شده است. یک مثلث نزولی نیز در داخل کانال وجود دارد و به نظر می رسد که قیمت به انتهای این بخش رسیده است.

همکاری خود را با بایننس ایران آغاز کنید

به دنبال کمک هستید؟ با ما در تماس باشید