انتظار می رود که اتریوم، در پی دستیابی بیت‌کوین به سطح حمایت اصلی، دچار بحران شود!
اتریوم طی 7 روز گذشته افزایش قیمتی شدید 10-15 درصد را پشت سر گذاشته و به قیمت 420 دلار رسیده است. این رمزارز در زمان نوشتن این مطلب با قیمت 409 دلار معامله می‌شود.

سطح مقاومتی اتریوم به این دلیل رخ داد که بیت کوین سطح حمایتی خود در قیمت 13،000 دلار را حفظ کرده و بسیاری نگرانند که این رمزارز حرکت صعودی خود را آغاز کرده باشد. بیت کوین در حال حاضر با قیمت 13،018 دلار معامله می شود.
با نگه داشتن بیت کوین در بالای 13،000 دلار، انتظار می رود که اتریوم به سمت 433 دلار حرکت کند تا فاصله‌اش با بیت کوین جبران شود.

بحران اتریوم

یکی از تحلیلگران نمودار زیر را به اشتراک گذاشته و نشان می دهد که اتریوم احتمالاً تا پایان همین هفته به 433 دلار رسیده و بدین‌ترتیب تا پایان همین ماه حرکتش را به سمت بالاترین قیمت سالیانه خود یعنی 490 دلار ادامه دهد.

دیگر تحلیلگران نیز با این نظر موافقند. یکی دیگر از معامله گران رمزارز نمودار زیر را به اشتراک گذاشته و نشان می دهد که روند تغییر قیمت اخیر اتریوم باعث شده که از کانال افقی 407 دلار عبور و به سمت سطح حمایتی حرکت کند. این رخداد نشان می‌دهد که در روزهای آینده، این رمزارز به سطح مهم بعدی، یعنی 445 دلار رانده خواهد شد.

همکاری خود را با بایننس ایران آغاز کنید

به دنبال کمک هستید؟ با ما در تماس باشید